Google Pagespeed Insights – zrychlíme váš WordPress web

//Google Pagespeed Insights – zrychlíme váš WordPress web

O tom, že pomalé stránky nemají rádi návštěvníci, majitelé webů ani internetové vyhledávače jistě není pochyb. Další důvody proč je důležité, aby se váš web rychle načítal, jak rychlost změřit a jak postupovat pro dosažení vyšší rychlosti jsme psali ve článku, který si můžete přečíst zde.

Avšak pro ty, kteří se optimalizací pro zvýšení výkonu jejich WordPress webu nechtějí zabývat a raději by ji svěřili odborníkům, jsme připravili 2 balíčky.

Oba dva balíčky se týkají nástroje Google Pagespeed Insights, díky kterému je možné změřit si výkon webových stránek. PageSpeed Insights otestuje vaší mobilní i desktop verzi webu a následně navrhne oblasti, na které je třeba se zaměřit. Maximální možné skóre je 100 bodů a jsou zde 3 kategorie, do kterých váš web může spadat z hlediska výkonu. Kategorie dělíme na:

  1. Dobré – v této kategorii jsou webové stránky, které mají skóre vyšší než 80 bodů.
  2. Střední – sem spadají weby se skóre od 60 do 79 bodů.
  3. Pomalé – zde jsou internetové stránky, které mají 59 a míň bodů.

Ať už je váš web v kategorii „pomalé“ nebo „střední“ rádi se pustíme do jeho optimalizace. Níže si můžete vybrat ze dvou variant.

Základní optimalizace

  • garantováno 80 bodů pro PC verzi

2400,-

Komplexní optimalizace

  • garantováno 90 bodů pro PC verzi

4400,-

Ukázky poslední optimalizace

Naposledy jsme optimalizovali web lika-obce.cz, který získal 93 bodů pro PC verzi a 89 bodů pro mobilní verzi.

Desktop verze

Mobilní verze

Pro více informací nás kontaktujte. Možné je si s námi sjednat schůzku v kanceláři v Českých Budějovicích, kde se společně podíváme na váš web.

2019-11-01T09:08:27+00:00